Ön ödemeli kart alarak kişisel bilgilerinizi ve kredi kartı bilgilerinizi dolandırıcılara karşı güven altına almış olursunuz Paykasa, Astropay, Paykwik hayatınızı kolaylaştıracaktır.

7/24 Canlı Destek yada WhatsApp hattımızda Paykasa kart, Paykwik kart yada Astropay kart alabilirsiniz. Uzman kadromuz ile her saniye yanınızda bulunmaktayız.

Ön ödemeli kartlar yüksek güvenlik sistemleri ile üretilip siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Paykasa, Astropay, Paykwik sanal bir kredi kartı özelliğini taşımaktadır.

Paykasa Resmi reseller

Paykasa satış bayisi olarak uluslarası çalışmaktayız Paykasa bozum ve en uygun fiyat garantisi ile siz değerli müşterilerimizin güven kaynağı olmak en büyük iş prensibimizdir. Paykasa kart, Paykwik kart, Astropay kart alım ve bozumu 7/24 saat gerçekleştirebileceğiniz Profesyonel bir ekip ile karşılaşıcağınız Ön ödemeli kart merkezime tekrardan hoşgeldiniz.

Güncel fiyat listelerimiz güncel kur`a göre değişiklik göstermektedir. Sürekli güncellenen fiyat listelerini alım yapmadan önce sormanızı rica ediyoruz.

Unutmayın ki Paykasa, Paykwik, Astropay hayatınızı, kredi kartlarınızı, kişisel bilgilerinizi korur siz değerli alışveriş severlerin güven altında alışveriş yapmanıza yarar sağlar.

paykasa-shop-payment-600x420

Paykasa Bozum

Aldığınız Paykasa kartınızı kullanmadığınız sürece, yada kullanmak istemediğiniz zaman günün en yüksek kuruyla bozuyoruz. Siz değerli müşterilerimizin zarar etmesini ve kayıplarını önlemek adına en yüksek kur ile paykasa bozumu yapmaktayız.

  • İşlemleriniz maximum 5 dakika içinde gerçekleşmektedir.
  • Müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçip Paykasa kodunuzu vermeniz yeterlidir.

Herhangi bir siteden aldığınız Paykasa kartınızı yüksek kur ve en hızlı şekilde siz değerli müşterilerimizin hesap numaralarına TL karşılığını aktarıyoruz. Paykasa kartınızı bozdururken mutlaka fiyat karşılaştırması yapmanızı istiyoruz. Sizin paranız bizim gözümüzde her zaman değerlidir. Bugün elinize geçecek paranın eksik olmasını sizde, bizde istemeyiz.